Hakkımızda

K Ajans olarak 20 seneye yakın tecrübemiz, geniş mutlu müşteri portföyümüz ile gelişen teknoloji ve tsarım trendleri ile uyum sağlayarak sizlere hizmet etmete devam ediyoruz.

Pendik'de Dijital Copy denilince ilk akla gelen firma olan firmamız ulusal ve uluslararası pek çok marka, kamu kurumu, firmalar, ajanslara teknolojik makine parkurumuz ve işinde profesyonel kadromuz ile her türlü baskı hizmetlerinde sizlere süpriz yaşatmadan sorunsuz bir hizmet sunuyoruz.

 

K Ajans ilerleyen yıllarda da sektöre yenilikler katmaya, en yeni teknoloji ile kaliteli hizmeti müşterilerine vermeye devam edecektir.

Misyonumuz:
En yeni teknolojiye sahip makinelerimiz ile müşterilere uygun, esnek, hızlı ve tatmin edici çözümler sağlamak ve yüksek kalitede ürünler sunmaktadır.

Vizyonumuz:
Son hızla değişen tasarım trendlerini her zaman takip ederek çalışanlarımızın ve müşterilerinin memnuniyetinin en yüksek seviyede tutulduğu, profesyonel kadrolarla çalışan, kendi alanında en başarılı dijital kopyalama ve baskı şirketi olmaktır.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.